Radiofrekwencja to zabieg opierający się na falach radiowych. Przenikają one przez skórę, w wyniku czego dochodzi do podgrzania tkanek (do temperatury ok. 40-45 st. C).
W kosmetyce wykorzystuje się fale radiowe o częstotliwości od 0,5 do 0,7 MHz. Prawidłowo dobrane fale są bezpieczne dla skóry i tkanek podskórnych. Aby zapobiec ewentualnym poparzeniom, przy zabiegu wykorzystuje się specjalne kremy i preparaty ochronne.


Fale RF – zastosowanie
Radiofrekwencja to bardzo popularny zabieg w kosmetyce, a fale RF mają szerokie zastosowanie. Dzięki nim można:
zredukować cienie pod oczami,
podnieść owal twarzy,
zredukować zwiotczenie skóry i zmarszczki pod oczami,
zredukować cellulit,
przeprowadzić zabieg liftingu twarzy, szyi i dekoltu.
Fale RF stosuje się na różne obszary ciała – twarz, szyję, dekolt, okolice oczu, brzuch, pośladki, ramiona i uda.

Przenikające przez skórę fale radiowe pobudzają tkanki skóry do odnowy. To wynik miejscowego podwyższenia temperatury. Termiczne pobudzenie powoduje obkurczenie włókien kolagenowych, oddziałuje też silnie na fibroblasty, czyli komórki, które produkują m.in. kolagen. Fale radiowe rozszerzają naczynia krwionośne i pomagają w pozbyciu się toksyn z ciała.

RF w ginekologii

Radiofrekwencja stosowana w zabiegach ginekologicznych pozwala na uzyskanie intensywnej regeneracji warg sromowych.Kolagen zawarty w tkankach obkurcza sie.Dochodzi do pobudzenia fibroblastów i produkcji włókien kolagenowych i elastynowych.
Skóra warg sromowych staje sie gęstsza ,napięta,jędna i sprężysta.
Wargi sromowe napinają się i obkurczają.
Radiofrekwencjastosowana wewnątrz pochwy powoduje regenerację błony śluzowej,zagęszczenie błony śluzowej pochwy.
Dodatkowo dochodzi do napięcia ścian pochwy,poprawy ukrwienia.Zabieg wpływa pozytywnie na poprawę czuciaw pochwie.Poprawia przepływ krwi.Znacznie przyspiesza regeneracje tkanek np. po nacieciu krocza, lub zabiegach operacyjnych.


Urządzenie zawiera głowice zmienne,są to głowice indywidualne dla każdej pacjentki ( każda głowica pozwala na wykonanie 4-ch zabiegów)
Dodatkowo urządzenie wyposażone w kamerę pozwalającą na przeprowadzenie badania wewnątrz pochwy.
Czas trwania zabiegu to około 15-20 minut.Zabieg jest komfortowy, nie powoduje reakcji bólowych.Zabieg wykonujemy w serii w odstępach około 10-cio dniowych.


DANE TECHNICZNE
CZĘSTOTLIWOŚĆ RF: 40,68 Mhz
GŁOWICA DIAGNOSTYCZNA
MOC OPERACYJNA:1J-300J
EKRAN DOTYKOWY
POBÓR MOCY: 150VA
ZASILANIE: 230V


Urządzenie objęte 24-ro miesięczną gwarancją
Szkolenie w cenie