Jest to najnowsze urządzenie łączące w sobie wiele technologii.
Urządzenie zaprojektowane tak,aby jak najbezpieczniej i jak najefektywniej przeprowadzać zabiegi modelowania sylwetki, ujędrniania skóry, eliminowania cellulitu i tkanki tłuszczowej.Urządzenie wyposażone w trzy rodzaje głowic zabiegowych.Głowica do kawitacji o mocy 50W częstotliwości drgań 40Khz pozwala na wprowadzenie płynu międzykomórkowego między komórkami tłuszczowymi w intensywne drgania dzięki czemu dochodzi do uwolnienia tłuszczu z komórek tłuszczowych, dodatkowo podniesiona zostaje temperatura tkanek na skutek tarcia i poprawa przepływu krwi w miejscu zabiegowym.Glowica vacuum Rf duża: Wyposażona w funkcje rotacji rolek do 55 obrotów na min.
Podciśnienie do 60Kpa RF o mocy do 20W częstotliwość RF 10Mhz.
10 trybów zabiegowych.

 

 

 

 

 

 

 

Głowica zasysa tkankę,tkanka jest rozmasowana przez rolki , rozgrzana za pomocą fali radiowej plus biostymulacja światłem o dł fali 630nm.

Efektem zabiegu jest intensywne napięcie skóry ,pobudzenie krążenia, eliminacja tkanki tłuszczowej, poprawa krążenia limfatycznego.

Głowica vacuum RF mała:Wyposażona w intensywna światłoterapię 630nm , RF moc 15W , podciśnienie do 60Kpa .
Głowica przeznaczona do zabiegów na mniejszych partiach ciała ( łydki, przedramiona etc.)


Urządzenie HB BODY SCULP to doskonałe rozwiązanie dla gabinetów, które pragną świadczyć zabiegi dające wysoką efektywność, komfort i bezpieczeństwo.

Urządzenie objęte 24-ro miesięczną gwarancją , szkolenie w cenie.