Urządzenie MEDICRIO to znacznie więcej niż tylko urządzenie do kriolipolizy.

Urządzenie MEDICRIO daje możliwość użycia 4-ch głowic zabiegowych jednocześnie,co znacznie skraca czas wykonywania zabiegów.

Posiada sensor przeciwodmrożeniowy

Posiada system zapobiegający powstawaniu krwiaków

System pulsacyjnego ciśnienia co dodatkowo zapobiega powstawaniu krwiaków

Posiada opatentowany system ciepło-zimno umożliwia wykonywanie zabiegów szoku termicznego co poprawia efektywność zabiegów, pozwala na wykonywanie drenażu, przyspiesza proces spalania tłuszczu i modelowania ciała.

Urządzenie wyposażone w tabelę informacyjna sugerującą parametry zabiegowe w stosunku do grubości tkanki tłuszczowej.

KRIOLIPOLIZA

Proces wybiórczego, miejscowego,nieinwazyjnego niszczenia komórek tłuszczowych (adipocytów) poprzez rozerwanie komórek tłuszczowych.Proces następuje bez uszkodzenia sąsiednich tkanek.Kriolipoliza pozwala na pozbycie się podskórnych złogów tłuszczu.Komórki tłuszczowe (adipocyty) są bardzo wrażliwe na niska temperaturę.Dzięki zastosowaniu kontrolowanej ekspansji na  zimno mamy możliwość usunięcia złogów tłuszczowych nie uszkadzając przy tym innych tkanek.Tłuszcz jest usuwany w naturalny sposób z organizmu.Badania dowiodły,że proces ten nie powoduje dużego obciążenia dla wątroby i układu krążenia.

20170508_111226

 

System CRYOLOGIE

System polegający na zastosowaniu terapii ciepło zimo i zmiennego ciśnienia w celu poprawienia efektów zabiegu i przyspieszenia procesu spalania tkanki tłuszczowej.

Podniesienie temperatury i ukierunkowane działanie podciśnienia powoduje znaczące rozszerzenie naczyń krwionośnych i poprawienie krążenia w danym obszarze zabiegowym.Później następuje proces stopniowego schładzania i wprowadzenia próżni.Dzięki temu następuje selektywna apoptoza adipocytów.

Urządzenie posiada sekwencyjny system zmiany temperatury.Istnieje możliwość ustawienia tem od 5stc do 45 stc System będzie sekwencyjnie zmieniał temperatury wg ustawionego cyklu.Ułatwia to proces usuwania toksyn z organizmu.

Urządzenie MEDICRIO posiada system zmiennego ciśnienia ,który umożliwia zmianę ciśnienia podczas trwania zabiegu.

Pozwala to na zmaksymalizowanie komfortu pacjenta i w razie potrzeby zmniejszenie nacisku na naczynia krwionośne celem zniwelowania ryzyka krwiaków.

Zastosowanie głowic o różnej wielkości umożliwia wykonywanie zabiegów na różnych obszarach ciała.Przezroczysta głowica umożliwia kontrolowanie partii zabiegowej.

 

https://www.facebook.com/healthbeautytech/videos/426717761054367/

0310_12

WYMIARY GŁOWIC:

130/160/220mm

Urządzenie MEDICRIO posiada system zapobiegający zapychaniu przewodów ssących.Po zakończonym zabiegu urządzenie uruchamia proces czyszczenia głowicy z resztek preparatu znajdującego się na podkładach przeciwodmrożeniowych,a które przykleiły się do głowic.Z tyłu urządzenia znajdują się pojemniki na resztki pozabiegowe,które należy co jakiś czas opróżnić.System ten zapobiega zapychaniu się przewodów, minimalizuje awarie,powoduje zwiękrzenie żywotności urządzenia i minimalizuje konieczność konserwacji.

0310_13

Pantalla-cryo-cool-med

DANE TECHNICZNE

ZASILANIE:230V/50Hz

MAKSYMALNA MOC:450VA

WYMIARY:50X58X95cm(143cm z podstawą na aplikatory)

WAGA: 70kg

APLIKATORY: 130/160/220

KRIOLIPOLIZA: DO -11STC

TERAPIA CIEPLNA: DO +45STC

 

OFERUJEMY WSPARCIE PRZY ZAŁATWIANIU FORMALNOŚCI ZWIĄZANYCH Z KREDYTEM LUB LEASINGIEM

 

 

PRZY ZAKUPIE URZĄDZENIA MEDICRIO 50% RABATU NA ZAKUP UBEZPIECZENIA OC DLA KOSMETOLOGÓW