Sterylizator powietrza w pomieszczeniu
Opatentowana technologia plazmowa nie tylko filtruje, ale również niszczy substancje szkodliwe.
Oczyszcza powietrze z wirusów, bakterii, alergenów i eliminuje drobny pył. Zalecane dla alergików i astmatyków.
W > 99,98% niszczy szkodliwe opary (LZO, np. z mebli, materiałów budowlanych, farb). Redukuje uciążliwe zapachy i stężenie ozonu w powietrzu pomieszczenia. Nie uwalnia ozonu.
Cichobieżna praca, intuicyjna obsługa – idealne rozwiązanie do pomieszczeń o powierzchni do 60 m²
Wzornictwo BUSSE Design Wirusy, bakterie i alergeny negatywnie wpływają na nasze samopoczucie. Drobny pył, ozon i lotne węglowodory (LZO) stanowią zagrożenie dla zdrowia człowieka. AL-KO PURE oczyszcza z zarazków powietrze w pomieszczeniu i eliminuje substancje szkodliwe. AL-KO PURE chroni przed infekcjami, sprzyja całodziennej pełnej koncentracji, a nocą dba o spokojny, zasłużony sen. AL-KO PURE pracuje bardzo cicho, jest łatwy w obsłudze, a dzięki wspaniałemu wzornictwu idealnie wpasowuje się w każde wnętrze.

alko_pure_front
W domu, w gabinecie i biurze AL-KO PURE oczyszcza powietrze otoczenia z zarazków i LZO
Gabinet lekarski – powietrze bez zarazków dla dobra personelu i pacjentów

pure-im-arzt
Poczekalnia: oczyszcza powietrze w pomieszczeniu z wirusów, bakterii, zarodków bakterii i alergenów.
Pomieszczenia zabiegowe: eliminuje lotne związki organiczne i uciążliwe zapachy.
Pomieszczenia dla personelu: zmniejsza obciążenie powietrza dla dobra personelu. Biuro – lepsze samopoczucie pracowników
Okres przeziębień: eliminuje wirusy i filtruje bakterie występujące w powietrzu.
Okres pylenia: filtruje i eliminuje pyłki oraz zarodki bakterii.
Lato: zmniejsza zawartość ozonu w powietrzu.

Pora posiłku: eliminuje z powietrza niepożądane zapachy. Dom – oddychaj pełną piersią i wypoczywaj podczas snu
Alergie: filtruje i eliminuje pyłki, zarodki bakterii i kurz.
Astma: eliminuje drobny pył, który przyspiesza występowanie napadów astmy.
Nowe wyposażenie wnętrz: eliminuje trujące pary z mebli, obić tekstylnych i powłok lakierniczych (LZO).
Okres przeziębień: eliminuje wirusy i filtruje bakterie występujące w powietrzu.
Zdrowy sen: oczyszcza powietrze w pomieszczeniu, emitując dźwięk tak cichy, jak szum liści. Kluby Fitness / salony spa – niczym trening na świeżym powietrzu
Dobre samopoczucie: oczyszcza powietrze z wirusów, bakterii, pyłków i alergenów.
Fitness: konsekwentnie redukuje zawartość ozonu w powietrzu, nie uwalnia ozonu.
Głębokie oddychanie: konsekwentnie redukuje uciążliwe zapachy z wdychanego powietrza. Nie tylko filtruje, ale również eliminuje substancje szkodliwe Tylko AL-KO PURE oczyszcza i usuwa zarazki z powietrza w pomieszczeniu dzięki opatentowanej technologii plazmowej AL-KO – dodatek do czterostopniowej filtracji. AL-KO PURE zasysa powietrze od dołu, a filtr wstępny F7 oczyszcza je z większych cząstek, np. pyłków, sierści zwierząt i kurzu. Wirusy, mikroskopijne bakterie, cząsteczki roztoczy są niszczone niezawodnie przez plazmę AL-KO, podobnie jak drobny pył i toksyczne pary z mebli, powłok lakierniczych i materiałów budowlanych (LZO). Poniższy 3-drożny wkład filtracyjny obniża zawartość ozonu w powietrzu i redukuje zapachy w pomieszczeniu.. Więcej informacji

pure-schnittzeichnung
Już nie trzeba obawiać się substancji szkodliwych występujących w powietrzu
Ozon AL-KO PURE eliminuje ozon, którego zawartość w powietrzu wzrasta w wyniku pracy drukarek laserowych i kserokopiarek oraz w określonych warunkach pogodowych.

ozon

Ozon jest toksycznym, żrącym, łatwopalnym gazem występującym w atmosferze, który należy jednak eliminować z pomieszczeń bytowych człowieka.

viren

Wirusy i bakterie AL-KO PURE eliminuje i filtruje wirusy i bakterie z przepływającego powietrza. Nasza opatentowana technologia plazmowa niezawodnie eliminuje nawet tak mikroskopijne wirusy i bakterie, które zostają przepuszczone przez filtr.

geruch
Zapachy AL-KO PURE eliminuje z powietrza uciążliwe zapachy. Bliższe informacje na temat dymu z papierosów czytaj tutaj. Pyłki AL-KO PURE filtruje i eliminuje wszystkie pyłki z powietrza, które AL-PURE zasysa z powietrza za pomocą cichobieżnego markowego wentylatora.

pollen
Pył i drobny pył AL-KO PURE separuje w filtrze wstępnym nie tylko pył. AL-KO PURE filtruje i eliminuje również roztocza i ich alergeny, jaja, odchody i tkanki martwych zwierząt. staub

Opatentowana plazma eliminuje również uznawany za rakotwórczy drobny pył (mgła pyłowa). LZO Lotne związki węglowodorów pochodzą ze środków czyszczących, lakierów i farb, mebli i tekstyliów. Pogarszają stan zdrowia alergików i astmatyków. AL-KO PURE eliminuje występujące LZO. Oddychaj pełną piersią – wystarczy nacisnąć przycisk.

alko-pure-steuerung
Wzornictwo wyświetlacza AL-KO PURE umożliwia intuicyjną obsługę. Naciśnięcie przycisku koloru, jasności lub wentylatora umożliwi odpowiednie dostosowanie ustawień funkcji. Za pomocą standardowego przycisku testowego uruchamiany jest czujnik powietrza, który umożliwia przejście w automatyczny tryb oczyszczania powietrza. 99-godzinny programator czasowy umożliwia oczyszczanie powietrza o tej porze, która jest dla nas najbardziej odpowiednia. AL-KO PURE – ponieważ zasługujesz na to! AL-KO PURE jest nie tylko deklaracją Twojego świadomego dbania o zdrowie. Al-KO PURE jest również wyrazem Twojego dobrego smaku. Wzornictwo wyświetlacza AL-KO PURE urzeka atrakcyjnym wyglądem, umożliwiając jednocześnie intuicyjną obsługę. Wystarczy nacisnąć przycisk, aby ustawić kolor, zmienić poziom wentylacji, ustawić programator czasowy lub włączyć zintegrowany czujnik, który zmierzy jakość powietrza.

alko-pure-color
Stonowana elegancja czy eksplozja kolorów – jaki masz dzisiaj nastrój? Dyskretnie lub radośnie kolorowo. Pierścień oświetlenia AL-KO PURE może świecić w ulubionym kolorze użytkownika. Wystarczy jeden dotyk, aby rozświetlić ponure dni. Wybór koloru odbywa się w dowolny i bezstopniowy sposób. Istnieje możliwość zapisania dziesięciu ulubionych kolorów. Oczywiście AL-KO PURE oczyszcza powietrze w pomieszczeniu również przy wyłączonym świetle.
Zachwycające wzornictwo , ergonomiczna i intuicyjna obsługa Luksus na wyciągnięcie ręki. Jednoczęściowa obudowa AL-KO PURE to prawdziwa perełka wzornictwa i ergonomii obsługi. Zintegrowany pierścień oświetlenia może świecić – dyskretnym lub jaskrawym światłem. W zależności od Twojego nastroju. Ponieważ zasługujesz na to!

Urządzenie AL-KO PURE posiada wszelkie potrzebne certyfikaty jakości i bezpieczeństa.

pure-logos_de