Smart Cool 4

Wysokiej klasy kompaktowe urządzenie do zabiegów krioterapeutycznych.

KRIOLIPOLIZA:Zabieg polegający na poddaniu wybranej partii ciała kontrolowanemu wychłodzeniu(temp. robocza +5stc do -9stc).Na skutek wychłodzenia tkanki tłuszczowej dochodzi do obumarcia komórek tłuszczowych ,na skutek czego do organizmu zostają wydalone adipocyty,te zostają odtransportowane przez układ limfatyczny do wątroby i usunięte z organizmu.Podczas zabiegu zostają uszkodzone tylko komórki tłuszczowe, tkanki sąsiadujące pozostają nienaruszone.Zabieg kriolipolizy jest zabiegiem bezpiecznym(pod warunkiem odpowiedniego dobrania parametrów zabiegowych i zastosowania membrany przeciwodmrożeniowej).

Urządzenie SMART COOL posiada opatentowany system anty-krwiakowy, dzięki któremu minimalizujemy ryzyko powstawania krwiaków.

Urządzenie zawiera w zestawie 3 głowice o wymiarach 100/150/200/mm Do wyboru w zależności od wybranej partii zabiegowej.

Urządzenie SMART COOL wyposażone jest również w automatyczny system oczyszczania przewodów(mający na celu zminimalizowanie ryzyka uszkodzenia urządzenia)

Dotykowy ekran i intuicyjne menu pozwala w łatwy i szybki sposób dobrać odpowiedni program zabiegowy.

Urządzenie posiada również system kontroli pompy próżniowej minimalizujący dyskomfort wynikający z wciągania fałdu skórnego.

Smart Cool 1

Smart Cool 2

size 150 mmaplicadorcryo2

Nasza firma oferuje szkolenia techniczne przy zakupie urządzenia.

oferujemy również pomoc przy załatwianiu formalności związanych z kredytem lub leasingiem.