ULTRALIFT HIFU COMPACT 2D 3

 HIFU (High  Intensity Focused Ultrasound)- System opierający się na zastosowaniu silnie skupione fali dźwiękowej.Jest to jedna z najnowocześniejszych metod niechirurgicznej poprawy wyglądu.

Dzięki zastosowaniu systemu punktów energetycznych emitowanych w niewielkiej odległości od siebie pozwala na uzyskanie  maksymalnej wydajności zabiegowej, maksymalnej głębokości działania bez termicznego uszkodzenia tkanek.

W efekcie uzyskujemy efekt odbudowania włókien kolagenowych,odbudowę struktury skóry,poprawa owalu twarzy,ujędrnienie skóry.

Urządzenie jest w stanie wygenerować natychmiastowy skurcz,neokolageneze,elastogeneze,pozwalając jednocześnie na wpływ na wszystkich poziomach naskórek, skóra właściwa,lifting powierzchniowych mięśni.Ten ostatni ma zasadnicze znaczenie w liftingu twarzy. Maksymalna głębokość działania tej technologii sprzyja odbudowie tkanek.

Temperatura powstała w efekcie zastosowania technologii HIFU może wynieść 65-70 stC.Powstałe w ten sposób mikrouszkodzenia zwiększają naturalną zdolność regeneracji tkanek.System Ultra Lift HIFU jest wstanie sięgnąć do głębokości 4,5mm. , a nawet 16mm

ULTRALIFT HIFU COMPACT 2D 4

Celem uzyskania kontrolowanej głębokości działania fal urządzenie posiada trzy przetworniki:

-10MHz pozwala na uzyskanie skupienia ogniskowej na poziomie 1,5mm(skierowane głównie na terapię naskórkową)

-8MHz pozwala na skupienie ogniskowej na poziomie 3mm(działanie na poziomie głębokich warstw skóry)

-4MHz pozwala na skupienie ogniskowej na poziomie 4,5mm( lifting twarzy,powierzchniowe mięśnie twarzy)

Głowice o głębokości penetracji 6mm/8mm/10mm/13mm/16mm są przeznaczone do zabiegów mających na celu eliminację tkanki tłuszczowej, zabiegów ujędrniających na ciało, zabiegów eliminujących blizny i rozstępy.

System NUTRI HIFU pozwala na skupienie energii z możliwością selektywnego wyboru głębokości oddziaływania.Pozwala na oddziaływanie na tkanki z zachowaniem nienaruszonego naskórka.Dzięki temu możemy wykonywać zabiegi przy każdym rodzaju skóry i o każdej porze roku.

Urządzenie HIFU COMPACT 2D wyróżnia się głowicami o 11 liniach zabiegowych a nie jak w przypadku tradycyjnych urządzeń jedną linią

Każda linia to 25 pojedynczych punktów termicznych.

Urządzenie pozwala na regulację ilości linii emitowanych podczas jednego uderzenia.

DANE TECHNICZNE:

zasilanie 230V/50Hz

moc: 0,2-2J regulowane co 0,1J

Głowice: 1,5/3/4,5/6/8/10/13/16mm

każdy kardridż to 10 000 linii

czytelne menu

24 m-ce gwarancji

szkolenie w cenie